IWC armbandsur 18 k vitguld

IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld
IWC armbandsur 18 k vitguld

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

INTERNATIONAL WATCH COMPANY, armbandsur, 18 k vitguld, 1970-tal, mekaniskt urverk, mineralglas, stavindex, 34 briljanter totalt ca 0,51 ct, verknr. 902169, serienr. 1958354, cal. 41, integrerad länk i satinerat 18 k vitguld, stämplad IWC, längd ca 17,5 cm, diameter ca 24 mm, totalvikt ca 46,8 g

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Glas med repor.

488278

2017-10-17