Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Dam i blommig hatt, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 80x65 cm

488280

2017-09-29