Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004): "Fridas fjärl", signerad och daterad Jörgen Nash 1975, provtryck, färglitografi, ca 44x58 cm
488285
2017-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här