Jörgen Nash färglitografi

Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004): "Fridas fjärl", signerad och daterad Jörgen Nash 1975, provtryck, färglitografi, ca 44x58 cm

488285

2017-09-29