Carl Magnus oljemålning

Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): "Lacrimosa"
signerad och daterad Carl Magnus 88-89, olja på duk, uppfodrad, ca 50x40 cm.

488308

2017-09-29