Fickur 2 st 18 k samt silver

Fickur 2 st 18 k samt silver
Fickur 2 st 18 k samt silver
Fickur 2 st 18 k samt silver
Fickur 2 st 18 k samt silver
Fickur 2 st 18 k samt silver
Fickur 2 st 18 k samt silver
Fickur 2 st 18 k samt silver
Fickur 2 st 18 k samt silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 2 st, 18 k resp silver, vitemaljerade urtavlor, cylindergång, guldur med innerboett i metall, diameter 27,5 resp 46,5 mm, guldurets vikt inkl. hänge och nyckel (trasig i 18 k guld) ca 70 g

Går ej, skador och slitage

488364

2017-10-03