Kakelugnsskåp i imitationsmåleri

Såld för:

50 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KAKELUGNSSKÅP, 1900-talets andra hälft, med dekor av fåglar, imitationsmåleri, höjd ca 324, 111x54 cm, nyckel finns

Slitage, urtag för vägglist

488400

2017-09-30