Rökelsekar Kina 1900-tal

Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKELSEKAR MED LOCK, jadeliknande sten, Kina, 1900-tal, hänklar i form av drakhuvuden med lösa ringar, höjd 13 cm

Smärre slitage

488407

2017-10-03