Kai Drews oljemålning

Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning
Kai Drews oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAI DREWS (1884-1964): Landskap med väg, signerad, K Drews, olja på duk, ca 32x47 cm

488415

2017-09-30