Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT FRANSSON (1919-1988), träskulpturer "Lapp med stav", 1962, samt älg, båda signerade och daterade 1962 samt 1968, skurna i trä, höjd ca 28 smat 22 cm.
488423
2017-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här