Bord 1900-talets början

Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början
Bord 1900-talets början

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1900-talets början, skiva fanerad med björk, inläggningar av musikinstrument och växtornamentik i färgad björk, jakaranda m.fl. träslag, bambuimiterande underrede i förgylld metall, höjd 52,5, 64,5 x 42,5 cm

Smärre slitage och torrsprickor

488459

2017-09-30