Bord 1900-talets början
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1900-talets början, skiva fanerad med björk, inläggningar av musikinstrument och växtornamentik i färgad björk, jakaranda m.fl. träslag, bambuimiterande underrede i förgylld metall, höjd 52,5, 64,5 x 42,5 cm
Smärre slitage och torrsprickor
488459
2017-09-30