Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOSA, 1800-talets mitt, Frankrike, bemålat porslin, förgyllt silver, locket med benarbete i relief, höjd 3, 9x5,5 cm
488462
2017-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här