Dosa 1800-tal

Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOSA, 1800-talets mitt, Frankrike, bemålat porslin, förgyllt silver, locket med benarbete i relief, höjd 3, 9x5,5 cm

488462

2017-09-30