Klubbat för:
4 200 SEK
6 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Landskap, signerad Jan Håfström, olja på duk, ca 60x88 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären
488468
2017-09-30