Jan Håfström oljemålning

Jan Håfström oljemålning
Jan Håfström oljemålning
Jan Håfström oljemålning
Jan Håfström oljemålning
Jan Håfström oljemålning
Jan Håfström oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

6 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Landskap, signerad Jan Håfström, olja på duk, ca 60x88 cm

PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

488468

2017-09-30