Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JAN PETTER BRATSBERG (född 1950): Uggla, signerad och daterad JP Bratsberg -88, olja på duk, ca 95x36 cm
Zustandsbeschreibung
488469
2017-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner