Jan Petter Bratsberg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JAN PETTER BRATSBERG (född 1950): Uggla, signerad och daterad JP Bratsberg -88, olja på duk, ca 95x36 cm

Zustandsbeschreibung

488469

2017-09-30