Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BLAD UR HANDSKRIFT, sannolikt 15/1600-tal, register, 2:a delen, 11:e kapitlets register, ca 23x13 cm, ramad
Zustandsbeschreibung
Skador, lagning, fläckar, ej examinerad ur ram
488479
2017-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner