Blad ur handskrift Koranen

Blad ur handskrift Koranen
Blad ur handskrift Koranen

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BLAD UR HANDSKRIFT, sannolikt 15/1600-tal, register, 2:a delen, 11:e kapitlets register, ca 23x13 cm, ramad

Zustandsbeschreibung

Skador, lagning, fläckar, ej examinerad ur ram

488479

2017-10-04