Böcker Sallberg Bull Hedlund

Böcker Sallberg Bull Hedlund
Böcker Sallberg Bull Hedlund
Böcker Sallberg Bull Hedlund
Böcker Sallberg Bull Hedlund
Böcker Sallberg Bull Hedlund
Böcker Sallberg Bull Hedlund

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TVÅ BIBLIOFILUPPLAGOR. (2). BERTIL BULL HEDLUND. Berömda berättare, tryckt 1949
(1 signerad originaletsning),Bibliofilupplaga tryckt i 250 nr. ex., detta nr 144, osprättat häftad
BIBLIOFILUPPLAGA. HARALD SALLBERG, Ur svenska hjärtans djup... Bilder från Oscar II:s Stockholm. Stockholm 1953.
4to. 1 signerad originallitografi av Harald Sallberg, nr 141/400, blått skinnband med helt guldsnitt

Ett band med slitage

488487

2017-09-30