Böcker Sallberg Bull Hedlund
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TVÅ BIBLIOFILUPPLAGOR. (2). BERTIL BULL HEDLUND. Berömda berättare, tryckt 1949
(1 signerad originaletsning),Bibliofilupplaga tryckt i 250 nr. ex., detta nr 144, osprättat häftad
BIBLIOFILUPPLAGA. HARALD SALLBERG, Ur svenska hjärtans djup... Bilder från Oscar II:s Stockholm. Stockholm 1953.
4to. 1 signerad originallitografi av Harald Sallberg, nr 141/400, blått skinnband med helt guldsnitt
Ett band med slitage
488487
2017-09-30