Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
SVEN-KAI LARSEN, karmstol, NK Iinredning, 1960-tal, ek med textilklädd sits och rygg, brickmärkt med metallbricka, sitthöjd ca 45 cm
Visst slitage
488491
2017-09-30