NK karmstol

NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol
NK karmstol

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

SVEN-KAI LARSEN, karmstol, NK Iinredning, 1960-tal, ek med textilklädd sits och rygg, brickmärkt med metallbricka, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

488491

2017-09-30