Breitling World herrarmbandsur
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BREITLING, armbandsur, "World", bic, 1980-tal, quartz (4 urverk), mineralglas, datum, refnr. 80840, serienr. 5144, original rouleaux-länk, viklås, diameter 39 mm, originalbox samt extra länkbit
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, skadad urtavla
488498
2017-09-29