Bertil Sjöberg

Bertil Sjöberg
Bertil Sjöberg
Bertil Sjöberg
Bertil Sjöberg

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BERTIL SJÖBERG (1914-1999): Komposition med mansfigur, olja på duk, signerad, ca 100x135 cm

488502

2017-10-08