Utställningsaffischer fotografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AFFISCHER, fotografiutställningar, bl a från Fotografiska Museet, Sten Didrik Bellander, Georg Oddner, Walker Evans för Louisiana, J.A. Anderson, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson
slitage
488506
2017-10-07