Utställningsaffischer fotografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFFISCHER, fotografiutställningar, bl a från Fotografiska Museet, Sten Didrik Bellander, Georg Oddner, Walker Evans för Louisiana, J.A. Anderson, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson

slitage

488506

2017-10-07