Gustaf Hertzberg

Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAF HERTZBERG (1832-1878): Brudgåvan, signerad och daterad 1869, ca 72x60 cm

488507

2017-09-30