Utställningsaffisch Christer Strömholm

Klubbat för:

3 400 SEK

1 000 SEK

AFFISCH, "Gina & Nana, Paris 1960-69", Christer Strömholm, Moderna Museet, ca 119x174 cm
Proveniens: Stig T Karlsson

slitage

488512

2017-10-07