Klubbat för:
3 400 SEK
1 000 SEK
AFFISCH, "Gina & Nana, Paris 1960-69", Christer Strömholm, Moderna Museet, ca 119x174 cm
Proveniens: Stig T Karlsson
slitage
488512
2017-10-07