Bordslampor mässing
2017-10-01
488560
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANETA, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, snarlika skärmar, etikettmärkning, total höjd ca 64 resp 66 cm
Smärre ytskador