Säng sengustaviansk med baldakin
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNG, sengustaviansk, med baldakin, bemålad och delvis bronserad furu med bronserade, kannellerade ben/stolpar, fleuroner, lagerstång, krön med amfora, höjd ca 220, 190 x 70 cm
Slitage, skador, senare renoverad och kompletterad, ej monterad
488561
2017-09-30