Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YTTERFODER, Rörstrand, flintgods, 18/1900-tal, blåvit dekor med Tre Kronor, hänklar med lejonmaskaroner, höjd ca 45 cm
Fotring med skador, glasyrkrackeleringar
488563
2017-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här