Ytterfoder Rörstrand 18/1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YTTERFODER, Rörstrand, flintgods, 18/1900-tal, blåvit dekor med Tre Kronor, hänklar med lejonmaskaroner, höjd ca 45 cm

Fotring med skador, glasyrkrackeleringar

488563

2017-09-30