Barton Lidicé Benes

Barton Lidicé Benes
Barton Lidicé Benes
Barton Lidicé Benes
Barton Lidicé Benes

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): Komposiion, signerad och daterad Barton Lidice Benes 1994, blandteknik, ca 37x31 cm

PROVENIENS: Galleri Futuro

488569

2017-09-30