Soffbord Italien
2017-09-30
488575
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, Italien, 1980-tal, keramik med toppskiva i glas, höjd ca 44, diameter 71 cm
Smärre slitage