Soffbord Italien

Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien
Soffbord Italien

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Italien, 1980-tal, keramik med toppskiva i glas, höjd ca 44, diameter 71 cm

Smärre slitage

488575

2017-09-30