Åke Nilsson oljemålning

Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE NILSSON (född 1935): Figurkomposition, olja på duk, signerad a tergo Åke Nilsson 59, 120x136 cm

Dukskador

488579

2017-09-30