Utställningsaffischer fotografi
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AFFISCHER, fotografiutställningar från Moderna Museet, Kulturhuset, Louisiana, Fotografiska Museet, fotografer bl a Lars Thunbjörk, Martin Chambi, Henri Cartier-Bresson, Carl Christersson, Sebastiao Salgado, August Sander, Paul Strand, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson
slitage
488603
2017-10-07