Utställningsaffischer fotografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFFISCHER, fotografiutställningar från Moderna Museet, Kulturhuset, Louisiana, Fotografiska Museet, fotografer bl a Lars Thunbjörk, Martin Chambi, Henri Cartier-Bresson, Carl Christersson, Sebastiao Salgado, August Sander, Paul Strand, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson

slitage

488603

2017-10-07