Trädgårdsskulptur

Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-talets första hälft, i form av en sittande björn, komposit, höjd 113 cm

Skador, nagg och bortfall

488627

2017-10-01