Utställningsaffischer fotografi
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
AFFISCHER, fotografiutställningar från Hasselblads Center, fotografer bl a Stig T Karlsson, Lennart Olson, Man Ray, Roger Turesson, Sebastiao Salgado, Carl Christersson, David Douglas Duncan, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson
slitage
488651
2017-10-07