Utställningsaffischer fotografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

AFFISCHER, fotografiutställningar från Hasselblads Center, fotografer bl a Stig T Karlsson, Lennart Olson, Man Ray, Roger Turesson, Sebastiao Salgado, Carl Christersson, David Douglas Duncan, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson

slitage

488651

2017-10-07