Ernst Lindgren oljemålning

Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST LINDGREN (1887-1948): Vintermotiv med å, signerad och daterad Ernst Lindgren 1941, olja på pannå, 70x85 cm

488668

2017-10-01