Utställningsaffisher fotografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

AFFISCHER, fotografiutställningar från Hasselblads Center, Kulturhuset, Moderna Museet, fotografer bl a Lennart Olson, Sune Jonsson, Axel Poignant, Tore Berger, Julia Margaret Cameron, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson

488674

2017-10-07