Utställningsaffisher fotografi
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
AFFISCHER, fotografiutställningar från Hasselblads Center, Kulturhuset, Moderna Museet, fotografer bl a Lennart Olson, Sune Jonsson, Axel Poignant, Tore Berger, Julia Margaret Cameron, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson
488674
2017-10-07