Utställningsaffischer fotografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

AFFISCHER, fotografiutställningar från Kulturhuset, Fotografiska Museet i Moderna Museet, Lunds Konsthall, fotografer bl a Gunnar Smoliansky, Irving Penn, Lennart Olson, Jean Messagier, André Messagier, Julia Margaret Cameron, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson

488703

2017-10-07