Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIEDESTALER, 1 par, 18/1900-tal, kolonnformade, träskuren dekor, marmorerade och kannelerade, kvadratiskt fundament, höjd ca 85, 50x50 cm
Slitage, skavmärken
488706
2017-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här