Piedestaler i form av kolonner

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 18/1900-tal, kolonnformade, träskuren dekor, marmorerade och kannelerade, kvadratiskt fundament, höjd ca 85, 50x50 cm

Slitage, skavmärken

488706

2017-10-02