Kikare Carl Zeiss Svenska försvarsmakten
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KIKARE, handmodell, Carl Zeiss, 6x30B, 1900-talets andra hälft, kronmärkt för Svenska försvarsmakten, numrerad 624111, rem i läder med tillbehörsväska
Ögondamasker delvis med bortfall, tillbehörsväska saknar innehåll
488719
2017-10-01