Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVUR, 17-1900-tal, fodral i trä med ådringsmålning, äldre urverk, höjd ca 204 cm
Delvis omarbetad, skador, delar saknas bl a pendel och lod samt delar av urverk
488726
2017-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här