Greppert & Kelch van tema lek

Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek
Greppert & Kelch van tema lek

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GREPPERT & KELCH DELIVERY VAN, 1910-1920-tal, med uniformerad chaufför, öppningsbara bakdörrar, litograferad plåt, ställbara framhjul helt i plåt, längd ca 14 cm

Plåt och lackskador, dörrvred på bakluckan samt spiralfjäderverk saknas

488739

2017-12-10