Greppert & Kelch van tema lek
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GREPPERT & KELCH DELIVERY VAN, 1910-1920-tal, med uniformerad chaufför, öppningsbara bakdörrar, litograferad plåt, ställbara framhjul helt i plåt, längd ca 14 cm
Plåt och lackskador, dörrvred på bakluckan samt spiralfjäderverk saknas
488739
2017-12-10