White Star-Dominion Sport och affischkonst
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
WHITE STAR-DOMINION LINE TO CANADA, litografisk affisch, 1900-talets första del, Montague Birrell BLACK (1884-1964), The Liverpool Printing & Stationary Company Limited, Vintage
Color poster (lithograph).
Oramad, veck, skador
488748
2017-11-21