Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TUPAC AMARU (Peru, 1900-tal): Motiv från Cusco, signerad och daterad Amaru 83, akvarell, ca 25x31 cm, oramad i passepartout
488751
2017-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här