Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Från Slottet till Slussen, mapp med fem färglitografier, signerade och numrerade 9/310, 28x39 cm

488777

2017-10-01