Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), "Nya bilder från Ydre, mapp med 5 litografier, utgiven av grafikfrämjandet 1977, bladen signerade R Ljunggren och numrerade 319/360, bladstorlek 41x31 cm

488782

2017-10-01