Appliquer 1 par

Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

APPLIQUER, 1 par, bronserad mässing, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, för 3 st ljuskällor vardera, höjd 30 cm

Saknar prismor, slitage och smärre skador

488802

2017-10-01