Fåtölj 1920-tal

Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÅTÖLJ, 1920-tal, empirestil, ullklädsel, resårsits, stomme i mahogny, sitthöjd 43, höjd 92,5 cm

Bruksslitage

488806

2017-10-01