Gerhard Munthe

Gerhard Munthe
Gerhard Munthe
Gerhard Munthe
Gerhard Munthe

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERHARD MUNTHE (Norge 1849-1929): Flickor, signerad och daterad G. Munthe 1893, akvarell, ca 25x19,5 cm

488825

2017-10-02