Leif Tjerned oljemålning

Leif Tjerned oljemålning
Leif Tjerned oljemålning
Leif Tjerned oljemålning
Leif Tjerned oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Leif Tjerned, på i 2016, akryl på duk, ca 99x85 cm

488829

2017-10-01