Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DEKORELEMENT, 4 dlr, 17/1800-tal, träskurna och med pastellage samt förgyllda, längd ca 16-50 cm.

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, skador

488841

2017-10-01